Program 2018 - Slavnosti koni Kuks

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nekomentovaný program:
9 - 17 hod - občerstvení v prostoru před Hospodou Na Sýpce - B
9 - 17 hod - prohlídky základního okruhu hospitálu a Českého farmaceutického muzea (v ceně vstupenky - vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme čas prohlídky předem objednat na pokladně hospitálu)
9 - 17 hod - prohlídka Šporkovské hrobky (samostatné vstupné)
čas upřesníme - vyřezání hlavy koně motorovou pilou - Marta Novotná Dřevořezby z Ráje - E
9 - 17 hod - fotovýstava Lenky Stříbrné s názvem "Koně z naší republiky" - C
9 - 17 hod - foto výstava Rity Tučkové "12 statečných aneb jak se tahá na Broumovsku" - C
9 - 17 hod - historická řemesla - tesař, bednář, soustružník, přadlena - C
9 - 17 hod - kovářská a keramická dílna - C
9 - 17 hod - Mini terra zoo - C
9 - 17 hod - Miniškolička práskání bičem - Keltoviny (v ceně vstupenky) - C
9 - 17 hod - Lesní pedagogika pro děti (Lesní správa Dvůr Králové nad Labem) - prožitkový chodník, zvukové pexeso, hmatové pytlíky, nora k prolézání - C
9 - 17 hod - prezentace stájí (Ranč U Jasanu, Stáj U Slona, Pony farma Úhlejov, Spolek pro hiporehabilitaci Bydžovská Lhotka, Ostrov Naděje) - D
9 - 17 hod - skákací hrad a bublinková show (v ceně vstupenky) - B
9 - 17 hod - kolotoč a bagříky pro děti - C
9 - 17 hod - trutnovský flašinetář hraje po celém areálu jen pro vás
9 - 17 hod - svezení na koních a ponících (Ranč u Jasanu) - D
9 - 17 hod - svezení v kočárech (vždy v ceně vstupenky):
svezení kočárem s ryzákem Derickem - P5
svezení spřežením bílých starokladrubských klisen Červených karkulek - P5
svezení spřežením černých starokladrubských klisen pana Wimmera - P5
svezení ďábelskou čtyřkou chladnokrevníků Honzy Janovského - P3
svezení na pivovarském voze taženém chladnokrevnými valachy Chovu koní Dvorka - P3

Komentovaný program (časy jsou orientační, změna programu vyhrazena):
 9,00 hod - zahajovací proslov moderátorské dvojice - Marcela Robková a Josef Mádle
 9,05 hod - ukázky s dravci (Dotkni se křídel) - P1
 9,20 hod - představení ďábelské zápřeže (Jan Janovský) - P1
 9,25 hod - historická ukázka nakládání dřeva na vůz pouze s pomocí koní (Petr Nývlt) - P1
 9,40 hod - prezentace stájí - Ranč U Jasanu...Parelliho hry - P1
9,50 hod - prezentace stájí  - Stáj U Slona...Tak šel čas - P1
10,00 hod - prezentace stájí - Pony farma Úhlejov...Nadýchané pas de deux - P2
10,10 hod - prezentace stájí - Spolek pro hiporehabilitaci Bydžovská Lhotka - P1
10,15 hod - prezentace stájí -  Ostrov Naděje - P1
10,20 hod - zahájení senoseče (Petr Nývlt) - P2
10,30 hod - starokladrubský a kinský kůň elegantně (Pavla Kostelecká a Iva Hejlová) - P2
10,40 hod - ukázka těžkého tahu (Jan Janovský) - P1
11,00 hod - skokové pas de deux (Pony farma Úhlejov) - P3
11,10 hod - představení zúčastněných plemen koní - P3
11,20 hod - přetahování lidí s chladnokrevníkem (Petr Nývlt) - P1
11,30 hod - o ženách a koních nejen v lese (Veronika a Martina Královy) - P1
11,45 hod - psíci na hradech a zámcích (Klub malého kontinentálního španěla ČR) - P1
11,50 hod - příjezd plemenných hřebců a pivovarského vozu (Chov koní Dvorka) - P1
----------
12,00 hod - ukázka práce koňského zubaře (Katka Kuchyňková) - P1
12,20 hod - vystoupení jízdní policie Pardubice - P1
12,40 hod - ukázka kování koně do lesa (cca 1 hod) - C
12,40 hod - křtiny hříbat (Petra Horváthová a Petra Kolertová) - P1
13,00 hod - skok mini maxi (Vašek Šmatolán a Rusalka) - P1
13,20 hod - ukázka orby (pan Wimmer) - P4
13,40 hod - slosování tomboly - moderátorské stanoviště
----------
14,00 hod - odjezd plemenných hřebců a pivovarského vozu (Chov koní Dvorka) - P1
14,10 hod - psíci na hradech a zámcích (Klub malého kontinentálního španěla ČR) - P1
14,15 hod - o ženách a koních nejen v lese (Veronika a Martina Královy) - P1
14,30 hod - představení zúčastněných plemen koní - P1
14,40 hod - přetahování lidí s chladnokrevníkem (Petr Nývlt) - P1
14,50 hod - skokové pas de deux (Pony farma Úhlejov) - P3
15,00 hod - ukázka těžkého tahu (Jan Janovský) - P3
15,20 hod - starokladrubský a kinský kůň elegantně (Pavla a Iva Hejlová) - P2
15,30 hod - představení ďábelské zápřeže (Jan Janovský) - P1
15,40 hod - zahájení senoseče (Petr Nývlt) - P2
15,50 hod - prezentace stájí (Ranč U Jasanu, Stáj U Slona, Pony farma Úhlejov, Spolek pro hiporehabilitaci Bydžovská Lhotka, Ostrov Naděje) - P1,2
16,30 hod - historická ukázka nakládání dřeva na vůz pouze s pomocí koní (Petr Nývlt) - P1
16,45 hod - ukázky lovu s dravci (Dotkni se křídel) - P1
17,00 hod - rozloučení moderátorské dvojice - Marcela Robková a Josef Mádle
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky