2018 Kvásková kuchařka - Slavnosti koni Kuks

Přejít na obsah

                                                                                         
Kvásková kuchařka Jana Berková pro zájemce o kvásek a recepty:
Milí zájemci o koně i zdravé pečení a vaření!

Kvásek mě provází životem už 7. rokem. Z touhy po zdravějším a dobřejším chlebu se mi stal koníček a pak i povolání a poslání.

Vášnivě mě baví předělávat recepty na pečení i vaření na kváskové. Objevuji netušené možnosti zkvašení mouk z obilí i neobilí. Pak ty dobroty a zdravosti krásně nafotím, protože jsem i profi fotografka. A pak ze všeho toho vydávám Kváskové kuchařky a nově i kalendáře. Proto, aby jste už nemuseli hledat a zkoušet, jak se s kváskem pracuje, ale mohli si rovnou užívat výhod tohoto zázraku. Kuchařky šířím do světa nejvíce sama, ve svém stánku, na jarmarcích, trzích, slavnostech po celé naší vlasti. Ke kuchařkám, z nichž je jedna i bez lepku a bez cukru dostanete i kousek mého Kváska z r. 2012. Dále mám k prodeji i ostatní potřebné - chlebové koření, pytlíky z konopí na uložení pečiva, vařečky na těsto a nože KDS ze Sedlčan na pečivo i vaření. A specialitou je můj kváskový kocour. To aby dělal kvásku společnost. A když bude kvásek hladový, tak kocour "zamňouká" na poplach. :-) Jinak je to hračka, polštářek i věc jen tak pro radost.
Své kváskové znalosti, zkušenosti a dovednosti předávám ostatním také na kurzech. Pro skupinky i pro jednotlivce v jejich kuchyni.  

Ještě více fotografií a informací najdete na www.KvaskovaKucharka.cz

Aby jste mohli i vy, návštěvnci Slavnosti koní začít hned kváskovat a jako omluvu, že se neuvidíme osobně, dostanete ode mě DÁREK.
Moje kuchařky, kvásek, nebo cokoliv jiného z mých věciček Vám ráda pošlu do 2.7.2018 včetně, při platbě předem, BEZ BALNÉHO a POŠTOVNÉHO. Stačí, když mi do formuláře na webu, či do mailu napíšete heslo: Slavnost koní 2018.

A pokud máte zájem i o Kváskový kalendář na rok 2019 (týdenní stojací) s podtitulem - kváskové sváteční pečení - buchtičky a kafíčko podporují zdravíčko, tak to připište také. Budu Vás po jeho vydání hned informovat.

Užívejte si každý den a těším se s Vámi někdy někde na viděnou!
Jana BerkováNávrat na obsah