2018 Kamir - Slavnosti koni Kuks

Přejít na obsah

Pobočku společnosti Kamir máme hned u Jaroměře - v Jezbinách. V krámku uvidíte jednu dobře známou a jednu novou tvář

Jmenuji se Jana Čapková a ve firmě Kamír procuji už 21 let. Byli to právě koně, kteří mohou za to, že jsem se se zakladatelem firmy,  Vlastou Kamírem,  seznámila. Byl rok 1985 a stalo se tak na praktických cvičeních pedologie na Vysoké škole zemědělské v Českých Budějovicích. Stala jsem se na půl roku nadějnou jezdkyní v JK Vráto u ČB. Osud mě záhy vrátil zpět do východních Čech a dále jsem studovala na VŠZ, dnes ČZU v Praze. Koníček zvaný koně jsem si od té doby už nikdy „nedovolila“.

Bratři Kamíři z Pacova na Vysočině založili firmu v roce 1992. O svých začátcích píší na www.kamir.cz

Jaroměřská pobočka v Jezbinách vznikla v roce 2003. To už měla za sebou krušné začátky v garáži a v kanceláři. Prodávali jsme především ohradníky, napáječky a náhradní díly na dojení. Já jsem se věnovala prodeji dojicích zařízení Westfalia. A dařilo se, vznikl také tým pro servis dojíren.

Asi před 8 lety firma rozšířila sortiment o jezdecké potřeby. Pomalu ale jistě se sortiment rozšiřuje a to klade vyšší nároky také na zaměstnance. Do týmu jaroměřské prodejny přišla letos zjara posila, které koně miluje a rozumí jim. Anička Štěpánová.

Ráda říkám, že : Já jsem přes krávy a Anička přes koně.

Návrat na obsah