2018 Jarka - Slavnosti koni Kuks

Přejít na obsah
Jarka Vopálková s novinkou 3D airbrush tetování:
I letos za Vámi přijedu z nedalekého Choustníkova Hradiště na Slavnosti koní Kuks se svým stánkem „airbrush tetování“. Novinkou pro rok 2018 je 3D tetování – vysoce realistické motivy skládané s více šablon a stínované tzv. „z ruky“. Šablony si vyrábím sama, a pokud máte nějaké speciální přání, mohu připravit Vámi požadovaný motiv - napište mi. Momentálně mám ve svém katalogu přes 100 motivů, ale dobrých nápadů není nikdy dost.
 
Používám barvy s certifikátem, lékařský líh na odmaštění pokožky a dětský pudr pro lepší zafixování…celý proces nástřiku i jeho výsledek vytváří iluzi skutečného tetování. Tato technika se používá při tvorbě tetování například při natáčení filmů.

Tetování Vám vydrží  podle umístění. V místech, kde se kůže více napíná a jsou potní žlázy (jako krk či zápěstí) Vás bude zdobit asi 2-3 dny. Na pažích či lýtkách vydrží 5, 7 a někomu i více dní (především děti mají výhodu – jejich pot je méně agresivní než u dospělých a z „tetovačky“ se mohou těšit i 10 dní).

Koupání ve slané či chlorované vodě má jen zanedbatelný vliv. Významným faktorem udržení motivu na kůži je i rychlost obnovy vrchní vrstvy kůže, která je individuální. Pokud se z tetování chcete těšit co nejdéle, myslete na ně při svědění (pokud to lze, neškrábat) a při hygieně (netřít houbou ani ručníkem). Nepřítelem airbrush tetování je pocení, proto je vhodné o tetování pečovat prostřednictvím pudrování v průběhu dne.


Jarka VopálkováNávrat na obsah